hosting.kiev.ua / промосайт услуги

Хостинг в Киеве

Поддержка с 10 до 18 (Пн - Пт)
+380 44 3611285
Онлайн поддержка клиентов
24 часа
365 дней
на главную
Политика конфиденциальности

Политика конфиденциальности

Согласно Сервисного соглашения между сервисом .REDOи заказчиком (Замовником), стороны придерживаются такой политики конфиденциальности(на украинском языке):

Замовник надає згоду на обробку персональної інформації Виконавцем (у тому числі: збір, зберігання, систематизацію, зміну та видалення, використання, розповсюдження, знеособлювання, блокування). Метою використання персональних даних та їх наступної обробки є отримання Замовником послуг Виконавця. Виконавець зобов’язується вести обробку персональних даних відповідно до діючого законодавства України про захист персональних даних. Замовник погоджується з тим, що Виконавець має право знеособити його персональні дані для передачітому числі трансграничної) іншим суб’єктам ринку реєстрації доменних імен. Також Замовник погоджується, що Виконавець має право передати його персональні дані іншим суб’єктам ринку реєстрації доменних імен у відкритому (не знеособленому) вигляді.

 Замовник має право у будь-якій момент відізвати дозвіл згоди на обробку персональних даних, надіславши Виконавцю доручення у простій письмовій формі на поштову адресу Виконавця. У разі отримання такого доручення Виконавець має право припинити надавання послуг Замовнику, а саме припинити виконання даного Договору та видалення (припинення реєстрації) доменного імені.


Замовник, укладаючи цей Договір, доручає Виконавцю як Реєстратору опублікувати власні персональні дані в базах даних відповідних сервісів в відкритому доступі в Інтернет, необхідних для роботи сервісів, служб та доменів. Замовник погоджується з тим, що його персональні дані можуть бути передані іншому Реєстратору та/або Адміністратору домену, у разі якщо та чи інша операція з доменним іменем потребує ідентифікації Замовника як власника (Реєстранта) доменного імені.

от 41.58
грн/мес.
Сайтов Неограничено
E-mail Неограничено
Базы MySQL Неограничено
PHP 5.2-7.3
Место на диске 1500 МБ
от 99.92
грн/мес.
Сайтов Неограничено
E-mail Неограничено
Базы MySQL Неограничено
PHP 5.2 - 7.3
Место на диске 10000 МБ
от 8.33
грн/мес.
Сайтов Неограничено
E-mail Неограничено
Базы MySQL Неограничено
PHP 5.2-7.3
Место на диске 200 МБ
от 49.25
грн/год
Способы оплаты
VISA Mastercard Приват 24 Webmoney

Яндекс.Метрика